KURUMSAL  SERVİS HİZMETLERİ

Günümüzde birçok firma çalışanlarına toplu olarak cihaz desteği yapabilmektedir. İşin niteliği ya da ihtiyaçlarına göre farklı cihazlar tercih edilebilmektedir. Günümüzde bu alanda en çok tercih edilen markaların başında Blackberry gelmektedir. Bunda cihazın kalitesi ve yazılımın büyük önemi bulunmaktadır. Ancak kurumsal olarak sağlanan cihazların teknik destek ve onarımının da aynı biçimde yapılması gerekmektedir. Sorun yaşanmaması açısından Blackberry kurumsal servis hizmet alınması oldukça önemli olmaktadır. Bu konuda farklı firmalar destek vermekte ve servis hizmetleri sağlayıcılığı yapmaktadır. Kurumların fazla sayıda cihazının bulunması da arıza gibi durumlarda sıkıntıya sebep olmaktadır. Her defasında farlı kurumlardan hizmet almak da bu durumlarda sıkıntı yaratmaktadır. Bu yüzden tek bir firma ile anlaşma yapılması hizmetin kalitesi açısından da oldukça faydalı olmaktadır.

 

Firmanızdaki cihazlar için öncelikli hizmet ve indirimli fiyat avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz.

-Toplu Cihaz alımlarınızda size özel fiyatlama yapabiliriz.

-Şirketinize ait cihazlarınız için yapacağınız aksesuar alımlarında size özel fiyatlarla teklif hazırlayabiliriz.

-Şirketinizde bulunan cihazlar için bakım anlaşması yapabilir, özel hızlı servis ve indirimli ücretlendirme fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

 

Blackberry kurumsal servis hizmet alırken firmalarla yıllık anlaşma yapılması mümkün olmaktadır. Ayrıca cihaz alımı hakkında da bilgi ve destek alınabilmektedir. Aksesuarlar bu marka telefonlarda oldukça önem taşımaktadır. Bunların toplu alımı firmalar için ekonomik anlamda da rahatlık sağlamaktadır. Firmalar ile bu konuda anlaşma yapmak tamirat ve bakım ihtiyaçlarında hızlı hizmet alma kolaylığı sağlamaktadır. Bu sayede arızalar nedeniyle yaşanan mağduriyetler giderilmektedir.

Cihazın sıvı ile teması genelde büyük sorunlar yaşatmaktadır. Kurumsal cihazlarda da bu durumda cihazın çalıştırılması için uğraşılmadan servise getirilmesi gerekmektedir. Böylelikle telefonun tamamen bozulması engellenecek ve hızlı müdahale il kurtarılması mümkün olacaktır. Yazılım desteği ve veri kurtarma gibi durumlarda da hizmet sağlanmakta ve başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Orijinal parça desteğinin sağlanması da kurumsal anlaşmalar ile birlikte daha ulaşılabilir olmaktadır. Firmamız Blackberry kurumsal servis hizmetleri üzerine de sağlayıcılık yapmaktadır. Böylece firmalar çalışanlarına tesis edilen cihazlarla ilgili daha az sorun yaşamaktadır. Arızalarda da uzun süreli mağduriyetler engellenmektedir. Müşteri hizmetlerimiz ve firmamız ile iletişime geçilerek bu konuda daha ayrıntılı bilgi alınması mümkün almaktadır. Böylelikle ihtiyaç duyulan alanları da hizmetlerimiz öğrenilmekte ve diğer koşullar hakkında görüşüle bilmektedir. Kurumsal servis hizmetleri bu alanda daha güvenilir olmaktadır. Birçok firma toplu cihaz sağlanması durumlarında bu hizmetleri tercih etmekte ve sıkıntı esnasında kısa sürede hizmetlere ulaşabilmektedir.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

-Eğitimli Deneyimli Teknik Personel
-Hızlı, Kaliteli, Güvenli Hizmet
-%100 Orijinal Yedek Parça
-Ücretsiz Analiz
-Sıvı Temaslı Cihazlar için Acil Destek
-Hızlı kurye ve ücretsiz kargo hizmetimiz ile cihazlarınızı bize  hızlı ve güvenli ulaştırmanızı sağlıyoruz.

Bunun için lütfen aşağıdaki formu doldurun. En kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçecektir.

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI